Czym jest STS?

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z popularniejszych firm tego typu w naszym kraju. To w pełni legalny bukmacher, który powstał w 1997 roku i stale się rozwija. Obecnie spółka zatrudnia, aż 1300 osób.

STS proponuje najlepszy bonus powitalny, zakłady bez ryzyka, pewne 25pln na start, 20 pln cashback na betgames, 20 pln zwrotu za sporty wirtualne, bonusy za zaproszenie kumpli, czy pierwszy zakład bez ryzyka. Wpłaty i wypłaty są błyskawiczne i w pełni bezpieczne.

Firma ma oczywiście swoje punkty stacjonarne, dostępna jest w internecie, można grać też za pomocą aplikacji. Co ciekawe STS daje możliwość oglądania transmisji wielu wydarzeń sportowych.

STS proponuje zakłady piłki nożnej, koszykówki, tenisa, hokeja na lodzie, siatkówki, piłki ręcznej, boksu, dartu, skoków narciarskich, bandy, formuły 1, futbolu amerykańskiego, krykietu, rygby, piłki wodnej, czy żużla. Oczywiście u tego bukmachera znajdziemy też zakłady polityczne i rozrywkowe. Dostępne są też zakłady wirtualne.

W razie jakichkolwiek wątpliwości z zakładami, czy bonusami możemy skorzystać z profesjonalnie przygotowanego Centrum Pomocy, ale i z opcji chat live, gdzie dowiemy się wszystkiego od dyżurujących tam doradców. Jest to Dział Obsługi Klienta.