Jak być idealnym mężczyzną, którego pragną kobiety?

Każdy z nas jest inny. Podczas gdy niektórzy z nas patrzą tylko na wygląd fizyczny, inni wolą partnera, który jest czymś więcej niż tylko ładną buzią. Zarówno mężczyźni jak i kobiety wolą partnera, który troszczy się o nas, jest pewny siebie i emocjonalnie szczery wobec innych. Wiedząc jak się zachowywać i traktować otaczających Cię ludzi z szacunkiem, znajdziesz się w centrum uwagi. Dlatego też przedstawiamy Ci najlepsze wskazówki, jak być (prawie) idealnym i nieodpartym mężczyzną dla każdej kobiety.

Idealny mężczyzna ubiera się zgodnie z typem swojej sylwetki

Zacznij od określenia „typu” ciała, jaki posiadasz i wybierz ubrania, które do Ciebie pasują. Jeśli masz szersze niż zwykle ramiona i wyraźnie szczuplejszą talię, koszule w poziome paski lub dekolty w kształcie litery V mogą pomóc w podkreśleniu Twoich ogólnych cech. Być może będziesz musiał kupić specjalny rozmiar, taki jak slim fit, ale ściśle dopasowana odzież będzie prawdopodobnie zbyt ciasna dla Twojego typu ciała. Jeśli masz bardziej prostokątne lub mniej zdefiniowane ciało, dodaj i podkreśl definicję tam, gdzie to możliwe.

Użyj rodzajów odzieży, takich jak koszule lub kardigany. Wybierz spodnie o wąskim kroju, aby optycznie poszerzyć bardziej warstwową część górnej części ciała. Rozważ trzymanie się wąskich, dopasowanych ubrań, aby uniknąć luźnych ubrań. Jeśli masz bardziej wyraźny środek ciała, odciągnij uwagę od tego obszaru za pomocą czarnych ubrań, ponieważ kolor ten ma właściwości wyszczuplające. Pionowe paski również pomogą Ci wyglądać szczuplej. Unikaj krawatów, golfów i innych elementów garderoby, które mogą sprawić, że będziesz wyglądać na „ciasną” w górnej części ciała.

Idealny mężczyzna zawsze ma dobrą fryzurę

Regularnie podcinaj włosy, aby uniknąć niechlujnego wyglądu. Ponadto, ogol lub przytnij brodę, aby dopasować ją do swojego stylu. Jeśli chcesz zapuścić długie włosy, rozważ noszenie kapelusza lub związanie włosów z tyłu, aby utrzymać je w czystości podczas procesu zapuszczania. Szczególnie unikaj silnych zapachów dezodorantów i sprayów do ciała. Chcesz, aby ludzie zauważyli cię, zanim zauważą zapach, który nosisz. Nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś może być uczulony na takie spraye. Wyprasuj swoje ubrania, jeśli pogniotły się podczas przechowywania. Pomarszczone ubrania przyciągają uwagę i mogą sprawiać wrażenie, że nie dbasz o swój wygląd.

Idealny mężczyzna jest pewny siebie i bezpieczny

Wykazano, że pewność siebie ma wpływ na wydajność w wielu dziedzinach. Brak pewności siebie z Twojej strony całkowicie wpłynie na Twoje usposobienie i inni mogą to wyczuć w Twoich manierach. Pozytywne myślenie, codzienne afirmacje i nie porównywanie się z innymi pomaga budować pewność siebie niezbędną do bycia bardziej atrakcyjną osobą.

Chociaż niektóre kobiety lubią, gdy mężczyzna przejmuje kontrolę nad sytuacją, nie zakładaj, że wszystkie kobiety będą tak otwarte. Istnieje cienka linia pomiędzy przejęciem kontroli, a po prostu okazaniem zaufania do siebie i swoich działań.

Idealny mężczyzna jest czarujący i miły

Ludzie nie potrafią zapomnieć uroczej osoby. Ktoś z urokiem może wygrać każdy nad z ich przyjaznej i magnetycznej osobowości. Wtrącenie dowcipu do rozmowy pokazuje, że jesteś inteligentny i masz pewną sprytną inteligencję, którą każdy chciałby mieć. Wystrzegaj się wymuszania tego dowcipu kosztem rozmowy. Jeśli spędzasz cały czas na żartach, łatwo jest wyjść na osobę nieczułą lub nadętą.

Wszyscy uwielbiają się śmiać! Powoli zacznij oceniać poczucie humoru osoby, z którą przebywasz. Przekroczenie granicy dobrego smaku to prosty sposób na zrujnowanie swojej reputacji i zniszczenie wiarygodności, którą udało Ci się zbudować.

Idealny mężczyzna nie ma nierozsądnych oczekiwań

Prezenty takie jak czekoladki lub kwiaty mogą pomóc Ci wygrać niektóre kobiety, ale pamiętaj, że są to prezenty. Kobiety nie są ci nic winne w zamian za te dary. Nikt nie chce być w pobliżu kogoś, kto narzeka, prosi lub złości się, że coś nie wyszło tak, jak chcieli, lub czuje się uprawniony do wzajemności.

Wniosek

Pomimo Twoich najlepszych starań, nie wszystkie kobiety będą Tobą zainteresowane. To jest OK! Każdy z nas ma swoje preferencje i nie każdy może Cię polubić. Jeśli Twoje wysiłki nie działają na konkretną kobietę, to prawdopodobnie nie jest ona tą, która powinna być z Tobą.